Hasičský speciál AVIA

05.01.2012 13:22

Dne 19.12. nám do výzbroje přibyla dlouho očekávaná technika. Zásahový hasičský speciál AVIA, který byl původně v podnikové jednotce firmy SAFINA, a která ho převedla na JSDHO Vestec. V jeho výbavě je například kompletní čerpadlo vody PS 12, různé druhy hadic a nástavců, plus další pomůcky pro technické zásahy jako například sekyrky, žebříky, hydrantové nástavce a klíče. Celá výbava je kompletně zdokumentována a bude prověřen její stav a připravenost k případným akcím. AVIA je v celkem slušném stavu, avšak k dokonalosti si v příštích letech vyžádá spoustu brigádnických hodin našich dobrovolníků a i nějakou tu korunu, kterou spolkne plánovaná renovace. V současné době, je díky sousedské výpomoci SDH Osnice, naše AVIA zaparkována ve vyhřívané garáži hasičské zbrojnice v Osnici.

 

Vice v sekci Technika