1. Ročník Vesteckého vodníka 28.6.

07.08.2014 11:42

V sobotu 28.6. se ve Vestci u Prahy uskutečnil  1. Ročník Vesteckého vodníka soutěže v hasičském sportu, které se účastnilo 14 družstev z deseti okolních obcí. Soutěžilo se v kategoriích mládež, ženy a muži. Soutěž byla plánována již v minulém roce a vzhledem k loňským povodním byla na poslední chvíli zrušena, protože většina sborů dobrovolných hasičů zasahovali při odklízení škod způsobených velkou vodou. V průběhu celého dne byly pro děti připravené zábavné atrakce a odpoledne zahrála živě skupina V.a T. Během soutěžního dne pak starosta sboru Miroslav Pašek a velitel Milan Petrus převzali od zástupce vietnamské komunity bydlící ve Vestci nové kalové čerpadlo, které doplní výzbroj našich dobrovolných hasičů. Děkuje všem soutěžícím za účast a těšíme se na další ročník. Na závěr by jsme chtěli ještě jednou poděkovat vietnamské komunitě, firmě Staving Olomouc a obci Vestec za finanční podporu na uspořádaní této krásné akce. 

Foto z akce ZDE.